منوی اصلی

شرکت سرمایه گذاری تیپیکو

شرکت سرمایه گذاری دارویی تامین (TPICO) بزرگترین شرکت فعال در صنعت داروی کشورست که از سال ١٣٨٢ در تمامی حوزه های دارویی و زنجیره تامین دارو فعالیت داشته و بزرگترین صادرکننده محصولات دارویی ایران محسوب می شود.

شرکت های دارویی این مجموعه با هدف ایجاد فضایی نو، به ارتقاء جایگاه این صنعت و صنایع مرتبط در کشور می اندیشند و درصدد تغییر و توسعه زنجیره تامین دارو هستند.  • بزرگترین صادرکننده محصولات و فرآورده دارویی در کشور
 • بیش از ١٠٠٠٠ نیروی انسانی فعال در٣٢ شرکت مرتبط با دارو
 • صادرات مواد اولیه و محصولات نهایی دارویی به بیش از ٥٠ کشور 
 • تولید بیش از ٦٠ درصد مواد اولیه دارویی کشور
 • توزیع بیش از ٣٠ درصد محصولات و فرآورد ههای صنعت داروی ایران
 • تولید بیش از ٣٠ درصد محصولات نهایی و فرآورده دارویی کشور

 • تحقیق و توسعه

  تحقیقات:


  واحدهای تحقیق و توسعه شرکت های گروه دارویی تامین از فعال ترین واحدها در زمینه توسعه مواد اولیه و فراورده های داروی جدیدند، که ماموریت شان بهبود فرایندهای جاری  تولید است   • تولید مواد اولیه:


  شرکت TPICO به عنوان بزرگترین مجموعه فعال در تولید مواد اولیه دارویی با مدیریت و مالکیت١١شرکت تولیدی در سطح ملی و فراملی، با ارزشمندترین سرمایه خود یعنی منابع انسانی فرهیخته، متخصص، کارآمد و مجرب با هدف کمک به خود کفایی کشور، تقویت بنیان های صنعت مواد اولیه دارویی و ارتقاء سطح سلامت و بهداشت عمومی فعالیت می نماید. شرکت های تولید کننده مواد اولیه دارویی در TPICO با استفاده از مدیریت علمی، فناوری جدید و پیشرفته و تحقق معیارهای تعالی سازمان، ضمن ایجاد مزیت های رقابتی در مقابل جامعه، مشتریان، کارکنان، سرمایه گذاران و سایر ذینفعان پاسخگو می باشند و اعتبار و شهرت خود را در تولید و عرضه محصولات و خدمات با کیفیت مطلوب جهانی به همراه رعایت حقوق مشتریان ، شهروندان و حفظ محیط زیست دنبال می کنند. • تولید محصول نهایی

  شرکت های فعال در تولید محصول نهایی:


  الف) محصولات انسانی: این شرکت دارای ١١ کارخانه تولید کننده محصولات دارویی انسانی با بیش از ٦٥٥ قلم محصولات دارویی در ٣٢ حوزه درمانی می باشد که تولید ٢٧٪ از آنها انحصاری بوده و سهم بازار این محصولات بر اساس آمارنامه دارویی کشور حدود ٣٥٪ می باشد.

  ب) محصولات دامی: این شرکت دارای ٤کارخانه تولید محصولات دامی در گروه های درمانی آنتی بیوتیک، ضد انگل، هورمون ها، بیهوش کننده ها، بی حس کننده ها، ضد التهاب، داروهای سوء هاضمه، محرک های رشد، ضدعفونی کننده ها، شوینده ها، ویتامین ها، عناصر معدنی، الکترولیت، نهاده های تغذیه ای و داروهای متفرقه می باشد که بر اساس آمار سازمان دامپزشکی ١٥٪ سهم بازار کشور را به خود اختصاص داده است. • توزیع کشوری

  توزیع دارو:


  شركت TPICO با مديريت و مالكيت ٤ شركت توزيع داروي انساني و دامي و با داشتن حدود ٤٠٪ سهم بازار، به عنوان بزرگترين شركت توزيع داروي كشور محسوب می­ گردد به گونه­ ای که تمامي داروخانه­ هاي سراسر كشور را با رعايت الزامات استاندارد كيفي GDP تحت پوشش دارد.
  تمامي سفارشات دارو از داروخانه­ هاي كشور به صورت الكترونيكي و بوسيله دستگاه هاي PDA دريافت مي­ گردد و در اسرع وقت از انبارهاي مختلف منطقه­ اي به داروخانه­ ها توزيع مي شود.
  تمامي انبارهاي اين شركت با بالاترين استانداردهاي سيستم كيفيت فعال مي­ باشد و به طور منظم تحت مميزي داخلي و خارجي سيستم مديريت كيفيت GSP قرار دارند. • بازرگانی و خدمات

  شرکت های فعال در بازگانی و خدمات:


  دو شركت از شركت­ هاي تابعه TPICO در بخش بازرگاني فعال مي­ باشند.  اين شركت­ ها با انجام واردات داروهاي ساخته شده، ‌مواد اوليه و انتقال دانش ساخت فرآورده هاي دارويي، و با در اختيار داشتن نمايندگي از كمپاني­ هاي معتبر آمريكايي و اروپايي­ و ایجاد ‌روابط مناسب تجاري و برخورداري از اعتماد طرفهای خارجی توانسته اند گام مؤثري را در جهت كمك به رفع كمبودهاي دارويي و دارورساني به بيماران عزير بردارند.


100 %